Türkçe

Dünyanın geniş bir coğrafyasında konuşulan Türkçe, özellikle yabancıların öğrenmeye çalıştıkları dillerden biridir. Türkçeyi en modern dil öğretim teknikleriyle öğretmeyi hedefleyen Nevlisan Yayınları uzun yıllardır yabancılara Türkçe öğretimi konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Bu çalışmaların neticesi olarak Avrupa Birliği Dil Kriterlerleri (CEFR) çerçevesinde, modern dil öğretim teknikleri kullanılarak hazırlanan Türkçe öğretim setlerimiz ile Türkçeyi hızlı, kolay ve etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Türkçe, bugün yaklaşık 220 milyon nüfusun konuştuğu, kökleri tarihin en eski dönemlerine kadar uzanan, 600 bini aşkın söz varlığına sahip en yaygın ve en köklü dünya dillerinden biridir.

Nevlisan Yayınları

Yabancı Dil Türkçe Öğretim Setleri

Can Türkçe Öğretim Seti

Can Türkçe Öğretim Seti, Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenmek isteyen 7-12 yaş grubu ilkokul öğrencilerine hitap etmektedir.

Yağmur Türkçe Öğretim Seti

Yağmur Türkçe Öğretim Seti, Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenmek isteyen 12-18 yaş ilk ve ortaöğretim öğrencileri için hazırlanmıştır.

Harmoni Türkçe Öğretim Seti

Harmoni Türkçe Öğretim Seti, Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenmek isteyen on iki ile on sekiz yaş ortaöğretim öğrencileri için hazırlanmıştır.

Nevlisan Yayınları, kitap setlerinden sipariş için yandaki bağlantıya tıklayınız.

Nevlisan Yayınları

Okuma Kitapları

Türkçeyi yabancı dil olarak öğrenen öğrencilerin Türkçeyi daha etkili ve düzgün kullanmaları amacıyla…
Nevlisan Yayınları

Contact Us